I Manewry Ratownicze Ciechocinek

Projekt

Fundacja MaxLife wraz z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim, Firmą Profesjonalni, HKR Toruń oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ciechocinku organizujemy I MANEWRY RATOWNICZE. Warsztaty odbędą się 7 września 2014 r. w Ciechocinku (rozpoczynamy od 8.30). Celem manewrów są działania w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy w sytuacja zagrożenia zdrowia lub życia.
Koszt uczestnictwa 150 zł od grupy (od 4 do 5 osób). W cenie organizator zapewnia koszulki z logo manewrów (w formularzu proszę o podanie rozmiaru), obiad, napoje, oraz kolację integracyjną przy ognisku.
Wymagamy aby uczestnicy byli wyposażeni w PSP R1 (torba, deska, szyny), kaski lub hełmy oraz latarki.
Drużyny, które by chciały wziąć udział, prosimy o kontakt na adres e-mail: maxlife_fundacja@wp.pl .
W trakcie Manewrów Ratowniczych dla obserwatorów również przewidziane będą atrakcje z nagrodami.
W razie pytań proszę dzwonić na numer 604237093 lub 534229130.