I Manewry Ratownicze Ciechocinek

Dnia 07.09.2014 r. odbyły się I Manewry Ratownicze Ciechocinek.

Fundacja MaxLife, firma Profesjonalni, HKR Toruń, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim a w szczególności powiatowy koordynator ratownictwa medycznego Państwowej Straży Pożarnej byli organizatorami manewrów.
Uczestnicy mieli za zadanie wykazać się umiejętnościami z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy.
Wszystkim osobom, które pomogły nam by przygotować manewry, a w szczególności sędziom, pozorantom oraz charakteryzatorom GORĄCO DZIĘKUJEMY!!!!
A tak oto przedstawiała się klasyfikacja drużyn:
I miejsce – PSP Aleksandrów Kujawski
II miejsce – OSP Raciążek
III miejsce – OSP Koneck

Całemu przedsięwzięciu towarzyszyła akcja WIDOCZNY NA DRODZE, spacerowicze otrzymywali odblaski i worki z odblaskami dla dzieci.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom manewrów i obyście w każdej sytuacji działali z takim zapałem jaki przedstawiliście na manewrach!